Şehidimiz Var Türkiye'm


Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde bir kahraman askerimiz daha şehit düşmüştür. Piyade Uzman Çavuş Reşat Ergin’e Allah’tan rahmet. Ailesine ve tüm milletimize başsağlığı dileriz. Ruhu şad olsun.
Şehidimiz Var Türkiye'm

Reklamlar
Reklamlar

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu Piyade Uzman Çavuş Reşat Ergin'in hayatını kaybettiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, dün Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki bir üs bölgesine bölücü terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu Ergin'in yaralandığı ve hastaneye sevk edildiği belirtildi.

Ergin'nin müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu bildirilen açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadesine yer verildi. 

Şehit Uzman Çavuş Reşat Ergin'in 9 yıl önce Twitter hesabından yaptığı "Bir gün annemin çığlıyla bütün şehir uyanacak, ama ben uyanmayacağım" şeklindeki paylaşımı yürekleri yaktı.

Reklamlar
Reklamlar


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar